IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Przedstaw się!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Natsu

Natsu

Liczba postów : 180
Join date : 28/08/2013
Skąd : Skądś, to na pewno.

Przedstaw się! Empty
PisanieTemat: Przedstaw się!   Przedstaw się! EmptySro Sty 08, 2014 2:40 pm

Elementarna część tego wszystkiego dla niektórych...Przedstawiamy swoją zajebistość. Możemy wstawić fotki, chyba że uważamy, że oczy wypalimy sobą innym graczom...
Powrót do góry Go down
Maria

Maria

Liczba postów : 36
Join date : 12/04/2014

Przedstaw się! Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się!   Przedstaw się! EmptyPon Kwi 14, 2014 7:34 pm

No pewnie, że wypalam oczy innym graczom. Dlatego właśnie wyślę swoje najbardziej smutne zdjęcie, które Was wszystkich wprowadzić może w chwilę zadumy i cierpienia... ale otwieracie na własną odpowiedzialność. Nie odpowiadam za późniejszą depresję przez widok, który znajduje się na załączonym obrazku. Jest naprawdę... przykry. I na swój sposób drastyczny. Mówię poważnie.
Więc... kilkujcie i kilkajcie z tego wszyscy.
Powrót do góry Go down
http://smoki.nightwood.net/gracz/909510/hidney
Adiel

Adiel

Liczba postów : 15
Join date : 23/01/2014

Przedstaw się! Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się!   Przedstaw się! EmptyWto Kwi 15, 2014 7:24 am

Jezu, współczuję... Masz moje najszczersze kondolencje. ;(
Obiecuję, że kiedyś przyjdę na jego grób, tylko powiedz gdzie. xD

A ja coś o sobie... To może coś przydatnego.
Tak więc ogólnie jestem zawsze chętny do żartów, trochę wredny... Przynajmniej w stosunku do niektórych, no ale odradzam mnie kolokwialnie mówiąc wkurwiać, bo się zrobi niemiło. ^^ (tak, tak, to jest ta przydatna część ;p). Teraz coś normalniejszego. Lat mam... Maturzysta xD
Zainteresowania, oprócz M&A dochodzi do tego speedway, historia, szczególnie okres wojen. Zdjęcie dam kiedy indziej bo muszę znaleźć, a nie chce mi się teraz szukać oraz niedługo wychodzę ;p
tak więc podałem kilka zupełnie niepotrzebnych nikomu rzeczy o sobie i tak każdy to zleje, ale to nawet lepiej. xD
Powrót do góry Go down
Varcolac

Varcolac

Liczba postów : 16
Join date : 14/04/2014

Przedstaw się! Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się!   Przedstaw się! EmptyWto Kwi 15, 2014 10:53 am

No więc...
Varcolac
Nauriel
Srebrna Tarcza
Wilk
Ignis
Lupus
Lykos
Edhell
Samuel Routh
Angelus
Flamma

już mnie znacie
Powrót do góry Go down
Astaroth

Astaroth

Liczba postów : 31
Join date : 10/01/2014

Przedstaw się! Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się!   Przedstaw się! EmptyWto Kwi 15, 2014 5:45 pm

Hmm no cóż o mnie, ja nienawidzę pisać o sobie to takie monotonne jak flaki z olejem no ale cóż powiedzmy że jestem osobą posiadająca dużo osobowości od milszych do niemilszych czasem potrafię dogryźć w różnych sytuacjach mojego życia (tak jak ktoś nadepnie mi na odcisk ma przekichane raczej brzydko nie będę mówić ale każdy wie xDD) co jeszcze mam powiedzieć jak wyglądam x_x boshe nie wam pękną jedynie telewizory na komputerze x.x oh god no dobra oh god to moja twarz !, x_x tak tak jestem nieładna xDD
Powrót do góry Go down
Maria

Maria

Liczba postów : 36
Join date : 12/04/2014

Przedstaw się! Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się!   Przedstaw się! EmptyWto Kwi 15, 2014 6:00 pm

Astaroth, pszesadzasz. Ale masz, żeby Ci było raźniej - prawdziwa tęęęcza na Twój widok : >
Powrót do góry Go down
http://smoki.nightwood.net/gracz/909510/hidney
Natsu

Natsu

Liczba postów : 180
Join date : 28/08/2013
Skąd : Skądś, to na pewno.

Przedstaw się! Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się!   Przedstaw się! EmptyPon Kwi 21, 2014 7:20 am

A mnie się tam Astaroth podoba z wyglądu. *oznajmia*
Dobra, kij, skoro wszyscy, to i ja...OK, więc tak. Mua mieć lat...No sporo, starożytna mumia ze mnie O.O *look na kalendarz* Ale nie powiem ile. Urodziny mam 3 lipca. Pochodzę z Warszawy, posiadam z rodzeństwa siostrę bliźniaczkę oraz przyrodnich braci. Dwóch, dokładniej mówiąc, cymbałów. Zdjęcia nie pokażę, bo będziecie mieć potem uraz psychiczny. A na to nawet Finlandia nie pomoże.
Mam zamiar podjąć tak czcigodne zajęcie, jakim jest uczenie się na oficera marynarki wojennej - taaaak, zawsze mnie do wody ciągnęło.
Dobra, teraz jaki jestem z charakteru? Wredna, upierdliwa, marudna, wybuchowa menda, coś jak Shizuo Heiwajima w polskiej wersji, zwłaszcza najebany. Fan Finlandii, ubóstwiam to alko (czystą szczególnie, jej zawdzięczam niekwestionowany geniusz :D) Jak się mnie wkurwi, no to cóż...Taka osoba jest R.I.P.
I'm keen in: M&A, piłka nożna i ręczna (sam gram w tą ostatnią i to nawet nieźle, jak twierdzi mój stary O.O), historia, imprezki i seks, zwiedzanie różnych miejsc, ze sportu to jeszcze siatka, bo grałem w licealnym zespole przez dwa lata...
Powrót do góry Go down
Aria

Aria

Liczba postów : 105
Join date : 06/01/2014
Age : 29

Przedstaw się! Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się!   Przedstaw się! EmptyPon Kwi 21, 2014 9:26 am

No dobra to ja może będę kolejna i *rozgląda się* co mam mówić ? T^T
Zacznijmy od tego, że latek już trochę mam, a urodziny mam 26 maja.
Z moich zainteresowań lubię:
- książki Fantazy
- gry mmorpg (np L.O.L.)
- muzyka (praktycznie każda co wpada w ucho)
- rysowanie
- lubię dużo spać >//<
I..I w sumie nie wiem, ale można mnie porównać do Hinaty...Jestem nieśmiała i małomówna, oglądam wszystko z boku i nie bardzo lubię się wtrącać w cudze rozmowy. A zdjęcia nie dam bo jak Natsu napisał nawet Finlandia tutaj nie pomoże xD a i mam starszego brata i siostrę, no to tyle
*chowa się za kanapą  i macha łapką na pożegnanie*
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Przedstaw się! Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się!   Przedstaw się! Empty

Powrót do góry Go down
 

Przedstaw się!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poza Venderia - Offtop :: Hydepark-


Styl i ogłoszenie zostały wykonane przez Allameris. Za pomoc w kodzie pragnę podziękować Ashe.Kod w stopce jest autorstwa Konwers.

Właścicielką i pomysłodawczynią jest Allameris/Seiren Kuran. Współzałożyciele to Malcalen oraz Natsu. Forum chronione Prawami Autorskimi.




BANNERY




BFF




BUTTONY

TOPLISTY