IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Grobowiec 13.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Natsu

Natsu

Liczba postów : 180
Join date : 28/08/2013
Skąd : Skądś, to na pewno.

Grobowiec 13. Empty
PisanieTemat: Grobowiec 13.   Grobowiec 13. EmptyPią Kwi 04, 2014 2:05 pm

W ścianie grobowca można znaleźć taki tekst:

Mówili: Nigdy nie wchodźcie do grobowców. Ostrzegali przed łamaniem starożytnego prawa, opowiadali o klątwach, bogach potępiających złodziei i włamywaczy, wreszcie straszyli niebezpieczeństwami. Nigdy się nie bałem tego typu miejsc. Wszedłem tu, kierowany zwyczajną ciekawością, nie chciałem skarbów ani chwały. To typowe dla innych cywilizacji: zbierać wiedzę, naruszać cudzą prywatność w imię ludzkich instynktów pragnących odpowiedzi na pytania: jak żyli ludzie w tamtych czasach? czym była ich cywilizacja?
Znalazłem je w osobie tajemniczej kobiety w szacie z kapturem, której imienia nie udało mi się poznać. Kazała nazywać się Orlicą, opowiadała o czasach, gdy bogowie byli zaledwie maleńkimi dziećmi, a niebem i piekłem rządziły pradawne smoki.
Demony nadają jej imię Uśpionej, nikt nie wie jednak, kim jest naprawdę. Tajemnica spoczęła na zawsze w grobowcu, w którym została pogrzebana. Widziałem tutaj prawdziwe oblicze śmierci, dostrzegłem jej całe okrucieństwo i brak miłosierdzia. Dlatego, kimkolwiek będziecie, nigdy nie wchodźcie do grobowca numer 13...
Powrót do góry Go down
 

Grobowiec 13.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Grobowiec
» Grobowiec Arkadium.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Wspólne Tereny :: Tharwenil nie bedzie :: Dzielnica Zachód :: Grobowce :: Grobowiec 13-


Styl i ogłoszenie zostały wykonane przez Allameris. Za pomoc w kodzie pragnę podziękować Ashe.Kod w stopce jest autorstwa Konwers.

Właścicielką i pomysłodawczynią jest Allameris/Seiren Kuran. Współzałożyciele to Malcalen oraz Natsu. Forum chronione Prawami Autorskimi.




BANNERY




BFF




BUTTONY

TOPLISTY