IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Profesjonalna Swatka [wersja 3.0]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Ashling

Ashling

Liczba postów : 47
Join date : 16/04/2014

Profesjonalna Swatka [wersja 3.0] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Profesjonalna Swatka [wersja 3.0]   Profesjonalna Swatka [wersja 3.0] - Page 2 EmptyPon Kwi 21, 2014 2:21 pm

First topic message reminder :

Po przejrzeniu gier zauważyłam, że pewnych tematów mi tu brakuje... Ale już nawet wiem, których. Więc zacznę od pozycji "Must-Have" na forum, czyli swatania.

Na czym to polega? Swatasz osobę wyżej z dowolnie wybraną osobą na forum. Można tworzyć zarówno pairingi typowe np. kobieta x mężczyzna, jak również yuri (kobieta x kobieta), jak i yaoi (mężczyzna x mężczyzna) (brr...).

Jeśli w poście występuje więcej niż jedno imię postaci, to prosiłabym o podkreślenie tego, z którym swatamy (np. swatamy i przy okazji piszemy do innej osoby jako wiadomość w temacie).

Więc kogo dla mnie?
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Maria

Maria

Liczba postów : 36
Join date : 12/04/2014

Profesjonalna Swatka [wersja 3.0] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Profesjonalna Swatka [wersja 3.0]   Profesjonalna Swatka [wersja 3.0] - Page 2 EmptySob Kwi 26, 2014 4:02 pm

Jaka tam Twoja... dostajesz Arię!
Powrót do góry Go down
http://smoki.nightwood.net/gracz/909510/hidney
Ashling

Ashling

Liczba postów : 47
Join date : 16/04/2014

Profesjonalna Swatka [wersja 3.0] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Profesjonalna Swatka [wersja 3.0]   Profesjonalna Swatka [wersja 3.0] - Page 2 EmptyNie Kwi 27, 2014 10:31 pm

Anima, bo tak.
Powrót do góry Go down
Adiel

Adiel

Liczba postów : 15
Join date : 23/01/2014

Profesjonalna Swatka [wersja 3.0] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Profesjonalna Swatka [wersja 3.0]   Profesjonalna Swatka [wersja 3.0] - Page 2 EmptyPon Kwi 28, 2014 8:45 am

Wincyj YURI! *.*

Zerrave ;p
Powrót do góry Go down
Avenity

Avenity

Liczba postów : 5
Join date : 30/04/2014

Profesjonalna Swatka [wersja 3.0] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Profesjonalna Swatka [wersja 3.0]   Profesjonalna Swatka [wersja 3.0] - Page 2 EmptySro Kwi 30, 2014 7:05 pm

A, walnę se Astaroth, a co.
Powrót do góry Go down
Natsu

Natsu

Liczba postów : 180
Join date : 28/08/2013
Skąd : Skądś, to na pewno.

Profesjonalna Swatka [wersja 3.0] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Profesjonalna Swatka [wersja 3.0]   Profesjonalna Swatka [wersja 3.0] - Page 2 EmptyPon Maj 05, 2014 10:32 am

Mario, moja droga, ja mogę się zgodzić na wszystko, ale mojej kobiety ci nie dam :3

Adiel, skoro taki z niego miłośnik yuri, niech ma hentai.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Profesjonalna Swatka [wersja 3.0] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Profesjonalna Swatka [wersja 3.0]   Profesjonalna Swatka [wersja 3.0] - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 

Profesjonalna Swatka [wersja 3.0]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poza Venderia - Offtop :: Rozrywka :: Gry-


Styl i ogłoszenie zostały wykonane przez Allameris. Za pomoc w kodzie pragnę podziękować Ashe.Kod w stopce jest autorstwa Konwers.

Właścicielką i pomysłodawczynią jest Allameris/Seiren Kuran. Współzałożyciele to Malcalen oraz Natsu. Forum chronione Prawami Autorskimi.




BANNERY




BFF




BUTTONY

TOPLISTY