IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Pytania dla postaci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ashling

Ashling

Liczba postów : 47
Join date : 16/04/2014

Pytania dla postaci Empty
PisanieTemat: Pytania dla postaci   Pytania dla postaci EmptyPon Kwi 21, 2014 2:29 pm

Na czym zabawa polega? Otóż: odpowiadamy swoją postacią (tą, na którą jesteśmy zalogowani) na pytania zadawane w temacie. Mogą one dotyczyć prywatnych spraw postaci lub po prostu ogólnych, np. zainteresowań itp.
Nie wpłynie to na rozgrywkę, można to (a nawet jest to wskazane) opisywać zgodnie z charakterem postaci.
    1. Każdy może odpowiedzieć jedną postacią nieograniczoną ilość razy pod warunkiem, że przed kolejną odpowiedzią pojawiło się minimum 5 postów innych użytkowników. Nie musimy odpowiadać na pytania, na które odpowiedzieliśmy wcześniej.
    2. Bez pytań typu "anal czy oral" itp, proszę.
    3. Kopiujemy WSZYSTKIE pytania z poprzedniego postu i po usunięciu dopisków poprzedniej osoby na nie odpowiadamy. Pod postem wklejamy ponownie wszystkie pytania wraz z dopisanymi swoimi, ale w znaczniku [ code ] [ /code ] (bez spacji).
    4. Po odpowiedzeniu na pytania należy dopisać (i wyróżnić) kolejne pytanie, na które już nie odpowiadasz (odpowiadasz na przykład na 10 pytań i kolejne 4 dopisujesz, zostawiając bez odpowiedzi). Można dopisać góra 5 pytań.
    5. Starajmy się nie odchodzić od standardów fabuły forum oraz nie powtarzać pytań


Zaczynamy od pięciu pytań, potem każdy dopisuje kolejne (jak wyżej: 5). Jeśli już są odpowiedzi do tematu, skopiuj pytania z ostatniego postu, nie z tego!
Jak odpowiesz, to przed kolejną odpowiedzią musisz poczekać, aż minimum 5 innych osób odpowie (np. Ty, Osoba A, B, C, D, E, Ty)

Pytania na start:
Kod:
[b]1. Twoja data urodzin.[/b]
[b]2. Ulubiony typ magii?[/b]
[b]3. Dajmy na to, że masz możliwość zmianę JEDNEJ rzeczy w tym świecie - co by to było?[/b]
[b]4. Gdybyś mógł zmienić swoją rasę na dowolną jedną ze spisu, jaka rasa by to była?[/b]
[b]5. Zawdzięczasz coś komuś? Może mieć to odniesienie zarówno do fabuły jak i do historii postaci.[/b]
Ja napiszę później =o=
Powrót do góry Go down
Glave

Glave

Liczba postów : 45
Join date : 20/04/2014

Pytania dla postaci Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dla postaci   Pytania dla postaci EmptySob Kwi 26, 2014 9:42 am

1. Twoja data urodzin. A ty co? Pić za darmo ci się zachciało, budlaku?!
2. Ulubiony typ magii? Moja oczywiście... Wszystkie inne mogą się schować.
3. Dajmy na to, że masz możliwość zmianę JEDNEJ rzeczy w tym świecie - co by to było? Moja siostra ie wyszła by za tę kupę gnoju -.-...
4. Gdybyś mógł zmienić swoją rasę na dowolną jedną ze spisu, jaka rasa by to była? ... Próbujesz mnie obrazić, śmiertelniku? Kto miałby być lepszy od smoka?! Nawet Bogowie muszą się za mną liczyć!
5. Zawdzięczasz coś komuś? Może mieć to odniesienie zarówno do fabuły jak i do historii postaci. Nikomu, jestem samowystarczalny.

Ode mnie:
6. Czy jest jakaś rasa, której szczególnie nie lubisz/lubisz? Dlaczego?
7. Masz jakiś cel w swoim życiu? Jeśli tak to jaki?
8. Gdybyś mógł być królem jednego/ kolejnego królestw, które by to było?

Kod:
[b]1. Twoja data urodzin.[/b]
[b]2. Ulubiony typ magii?[/b]
[b]3. Dajmy na to, że masz możliwość zmianę JEDNEJ rzeczy w tym świecie - co by to było?[/b]
[b]4. Gdybyś mógł zmienić swoją rasę na dowolną jedną ze spisu, jaka rasa by to była?[/b]
[b]5. Zawdzięczasz coś komuś? Może mieć to odniesienie zarówno do fabuły jak i do historii postaci.[/b]
[b]6. Czy jest jakaś rasa, której szczególnie nie lubisz/lubisz? Dlaczego?[/b]
[b]7. Masz jakiś cel w swoim życiu? Jeśli tak to jaki?[/b]
[b]8. Gdybyś mógł być królem jednego/ kolejnego królestw, które by to było?[/b]
Powrót do góry Go down
Ashling

Ashling

Liczba postów : 47
Join date : 16/04/2014

Pytania dla postaci Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dla postaci   Pytania dla postaci EmptySob Kwi 26, 2014 5:38 pm

1. Twoja data urodzin. Dawien, dawien temu, pewnego dnia w jakichś ruinach. Pewnego. Kto mi kazał mówić wszystko?
2. Ulubiony typ magii? Ognia~ Ten wspaniały żywioł destrukcji i chaosu...
3. Dajmy na to, że masz możliwość zmianę JEDNEJ rzeczy w tym świecie - co by to było? Co? Powstrzymałabym, a najlepiej wyrżnęłabym w pień zabójców naszego ojca.
4. Gdybyś mógł zmienić swoją rasę na dowolną jedną ze spisu, jaka rasa by to była? Niechętnie, bowiem bycie czarnym Draconisem jest niezwykle obiecujące, choć krew demonów mogłaby równie dobrze płynąć w mych żyłach.
5. Zawdzięczasz coś komuś? Może mieć to odniesienie zarówno do fabuły jak i do historii postaci. Ciężko to ująć. Glave'owi sporo zawdzięczam, ale z drugiej strony zawdzięczam też dużo Kalibanowi.
6. Czy jest jakaś rasa, której szczególnie nie lubisz/lubisz? Dlaczego? Elfy. Przekąska. Oraz tych kłusowników choć nie wiem, jakiej rasy są.
7. Masz jakiś cel w swoim życiu? Jeśli tak to jaki? Pomścić ojca, to chwilowo jest najważniejsze.
8. Gdybyś mógł być królem jednego/ kolejnego królestw, które by to było? Ja? Królową? Dobry żart... Jestem skrytobójczynią, a nie!

Moje:
9. Najbardziej znienawidzona przez ciebie rzecz lub osoba?
10. Czy chciałbyś/chciałabyś pisać fabułę z osobą wyżej?
11. Miejsce, w którym czujesz się najlepiej to...?
12. Najgorsze wspomnienie z przeszłości?

Kod:
[b]1. Twoja data urodzin.[/b]
[b]2. Ulubiony typ magii?[/b]
[b]3. Dajmy na to, że masz możliwość zmianę JEDNEJ rzeczy w tym świecie - co by to było?[/b]
[b]4. Gdybyś mógł zmienić swoją rasę na dowolną jedną ze spisu, jaka rasa by to była?[/b]
[b]5. Zawdzięczasz coś komuś? Może mieć to odniesienie zarówno do fabuły jak i do historii postaci.[/b]
[b]6. Czy jest jakaś rasa, której szczególnie nie lubisz/lubisz? Dlaczego?[/b]
[b]7. Masz jakiś cel w swoim życiu? Jeśli tak to jaki?[/b]
[b]8. Gdybyś mógł być królem jednego/ kolejnego królestw, które by to było?[/b]
[b]9. Najbardziej znienawidzona przez ciebie rzecz lub osoba?[/b]
[b]10. Czy chciałbyś/chciałabyś pisać fabułę z osobą wyżej?[/b]
[b]11. Miejsce, w którym czujesz się najlepiej to...?[/b]
[b]12. Najgorsze wspomnienie z przeszłości?[/b]
Powrót do góry Go down
Malcalen

Malcalen

Liczba postów : 227
Join date : 14/06/2013

Pytania dla postaci Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dla postaci   Pytania dla postaci EmptySob Kwi 26, 2014 6:01 pm

1. Twoja data urodzin. Właściwie co, kogo to obchodzi? Nawet sam jej nie pamiętam...
2. Ulubiony typ magii? Żaden, magia jest słaba i nie potrzebna. 
3. Dajmy na to, że masz możliwość zmianę JEDNEJ rzeczy w tym świecie - co by to było? Aby wszędzie były wojny... W końcu oznacza to więcej możliwości do zabijania. 
4. Gdybyś mógł zmienić swoją rasę na dowolną jedną ze spisu, jaka rasa by to była? Nie robi mi to różnicy, więc byle jaka, z resztą co to za głupie pytanie? I tak to jest niemożliwe
5. Zawdzięczasz coś komuś? Może mieć to odniesienie zarówno do fabuły jak i do historii postaci. Tak... Sobie i tylko sobie
6. Czy jest jakaś rasa, której szczególnie nie lubisz/lubisz? Dlaczego? Chyba nie ma. 
7. Masz jakiś cel w swoim życiu? Jeśli tak to jaki? Cóż, niestety albo i stety nie posiadam, ale to jednak lepiej dla świata.
8. Gdybyś mógł być królem jednego/ kolejnego królestw, które by to było? Nie interesuje mnie bycie królem, ale jak nazłość przyszło mi być księciem
9. Najbardziej znienawidzona przez ciebie rzecz lub osoba? Mój ojciec
10. Czy chciałbyś/chciałabyś pisać fabułę z osobą wyżej? Cóż, z całą pewnością wydaje się mieć spore umiejętności w skradaniu czy zabójstwach, a, że takich osób szukam... Z chęcią.
11. Miejsce, w którym czujesz się najlepiej to...? W pokoju razem z Nathanielem i tonami alkoholu 
12. Najgorsze wspomnienie z przeszłości? Wydaje mi się, że moment w którym znienawidziłem ojca, ale też nie jestem co do tego pewien.

Mine:
13. Najlepsze wspomnienia z przeszłości
14. Najbardziej pożądana przez ciebie rzecz? 
15. Jakie jest twoje ulubione zajęcie?
16. Jeśli miał/miałabyś możliwość natychmiastowego poznania nowej profesji, jaka by to była i dlaczego? 


Kod:
[b]1. Twoja data urodzin.[/b]
[b]2. Ulubiony typ magii?[/b]
[b]3. Dajmy na to, że masz możliwość zmianę JEDNEJ rzeczy w tym świecie - co by to było?[/b]
[b]4. Gdybyś mógł zmienić swoją rasę na dowolną jedną ze spisu, jaka rasa by to była?[/b]
[b]5. Zawdzięczasz coś komuś? Może mieć to odniesienie zarówno do fabuły jak i do historii postaci.[/b]
[b]6. Czy jest jakaś rasa, której szczególnie nie lubisz/lubisz? Dlaczego?[/b]
[b]7. Masz jakiś cel w swoim życiu? Jeśli tak to jaki?[/b]
[b]8. Gdybyś mógł być królem jednego/ kolejnego królestw, które by to było?[/b]
[b]9. Najbardziej znienawidzona przez ciebie rzecz lub osoba?[/b]
[b]10. Czy chciałbyś/chciałabyś pisać fabułę z osobą wyżej?[/b]
[b]11. Miejsce, w którym czujesz się najlepiej to...?[/b]
[b]12. Najgorsze wspomnienie z przeszłości?[/b]
[b]13. Najlepsze wspomnienia z przeszłości[/b]
[b]14. Najbardziej pożądana przez ciebie rzecz?[/b] 
[b]15. Jakie jest twoje ulubione zajęcie?[/b]
[b]16. Jeśli miał/miałabyś możliwość natychmiastowego poznania nowej profesji, jaka by to była i dlaczego?[/b]
Powrót do góry Go down
Natsu

Natsu

Liczba postów : 180
Join date : 28/08/2013
Skąd : Skądś, to na pewno.

Pytania dla postaci Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dla postaci   Pytania dla postaci EmptyPon Maj 05, 2014 11:02 am

1. Twoja data urodzin. Hmmm, urodziłem się ku rozpaczy aniołków i zachwytowi rodziców 18 lat temu, pewnego uroczego dnia. No co? Nie lubię swoich urodzin i rzadko kiedy je świętuję.
2. Ulubiony typ magii? Ogień. I, oczywiście, magia mroku. Takie typowe dla demona.
3. Dajmy na to, że masz możliwość zmian JEDNEJ rzeczy w tym świecie - co by to było? Na pewno więcej wojen, więcej rozpierdolu. I więcej durnych aniołków, żeby było kogo zabijać.
4. Gdybyś mógł zmienić swoją rasę na dowolną jedną ze spisu, jaka rasa by to była? Hmmmm...Chyba Mroczny, ale to niemożliwe.
5. Zawdzięczasz coś komuś? Może mieć to odniesienie zarówno do fabuły jak i do historii postaci. Najwięcej zawdzięczam matce, Malowi i swojej pierwszej małżonce ^.^
6. Czy jest jakaś rasa, której szczególnie nie lubisz/lubisz? Dlaczego? Anioły...bo to sku*wielstwo jest takie upierdliwe, przeszkadzające uczciwym demonom, plątające się gdzie nie trzeba, straszliwie świętoszkowate przy tym...
7. Masz jakiś cel w swoim życiu? Jeśli tak, to jaki? Mam sporo celów, ale ich wyjawiać nie będę...
8. Gdybyś mógł być królem jednego/ kolejnego królestwa, które by to było? Hm, chyba na razie nie chciałbym kolejnej ziemi do władzy, acz chętnie bym przyjął prezent w postaci Arvandoru albo Vallheris.
9. Najbardziej znienawidzona przez ciebie rzecz lub osoba? Z osób to ojciec, na szczęście lub nieszczęście już martwy. A rzecz to te durne łuki aniołków, niech będą przeklęte...
10. Czy chciałbyś pisać fabułę z osobą wyżej? Ba, pewnie, że tak. Napić się na niej zwłaszcza XD
11. Miejsce, w którym czujesz się najlepiej to...? Kreinshaven przy boku Astaroth i dzieciaków. I oczywiście, jakże by inaczej - kawalerski pokój w Nexus, Mal oraz ogrom Finlandii...
12. Najgorsze wspomnienie z przeszłości? Zdrada własnego ojca, śmierć najbliższych.
13. Najlepsze wspomnienia z przeszłości Z ważniejszych to tak: ślub z pierwszą żoną i z obecną, narodziny dzieci, później...hmmm, potem wygrana wojna z aniołkami i wizyta u Smoczych Kapłanów.
14. Najbardziej pożądana przez ciebie rzecz? Hmmm, jest pewien miecz, ale o tym mówić nie będę.
15. Jakie jest twoje ulubione zajęcie? Picie Finlandii, leniuchowanie, treningi oraz czas u boku rodziny.
16. Jeśli miał/miałabyś możliwość natychmiastowego poznania nowej profesji, jaka by to była i dlaczego? Hm, pewnie nie byłoby takiej. Mi serio wystarczy to, co znam.


Moje pytania.

17. Czy masz partnera/partnerkę albo kogoś na oku? Jeśli tak, to kogo?
18. Jaki jest Twój ulubiony rodzaj broni?
19. Jakim jesteś typem: samotnik czy osobnik społeczny? (W sensie, czy wolisz działać sam, czy w grupie)

Kod:

Kod:

[b]1. Twoja data urodzin.[/b]
[b]2. Ulubiony typ magii?[/b]
[b]3. Dajmy na to, że masz możliwość zmianę JEDNEJ rzeczy w tym świecie - co by to było?[/b]
[b]4. Gdybyś mógł zmienić swoją rasę na dowolną jedną ze spisu, jaka rasa by to była?[/b]
[b]5. Zawdzięczasz coś komuś? Może mieć to odniesienie zarówno do fabuły jak i do historii postaci.[/b]
[b]6. Czy jest jakaś rasa, której szczególnie nie lubisz/lubisz? Dlaczego?[/b]
[b]7. Masz jakiś cel w swoim życiu? Jeśli tak to jaki?[/b]
[b]8. Gdybyś mógł być królem jednego/ kolejnego królestw, które by to było?[/b]
[b]9. Najbardziej znienawidzona przez ciebie rzecz lub osoba?[/b]
[b]10. Czy chciałbyś/chciałabyś pisać fabułę z osobą wyżej?[/b]
[b]11. Miejsce, w którym czujesz się najlepiej to...?[/b]
[b]12. Najgorsze wspomnienie z przeszłości?[/b]
[b]13. Najlepsze wspomnienia z przeszłości[/b]
[b]14. Najbardziej pożądana przez ciebie rzecz?[/b]
[b]15. Jakie jest twoje ulubione zajęcie?[/b]
[b]16. Jeśli miał/miałabyś możliwość natychmiastowego poznania nowej profesji, jaka by to była i dlaczego?[/b]
17. Czy masz partnera/partnerkę albo kogoś na oku? Jeśli tak, to kogo?
18. Jaki jest Twój ulubiony rodzaj broni?
19. Jakim jesteś typem: samotnik czy osobnik społeczny? (W sensie, czy wolisz działać sam, czy w grupie)
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Pytania dla postaci Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dla postaci   Pytania dla postaci Empty

Powrót do góry Go down
 

Pytania dla postaci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Pytania
» Transfer Postaci ~ Co to jest?
» Wzór Karty Postaci
» Prawidłowe uzupełnienie karty postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poza Venderia - Offtop :: Rozrywka :: Gry-


Styl i ogłoszenie zostały wykonane przez Allameris. Za pomoc w kodzie pragnę podziękować Ashe.Kod w stopce jest autorstwa Konwers.

Właścicielką i pomysłodawczynią jest Allameris/Seiren Kuran. Współzałożyciele to Malcalen oraz Natsu. Forum chronione Prawami Autorskimi.




BANNERY




BFF




BUTTONY

TOPLISTY