IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

  Poszukiwanie znajomości fabularnych

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Allameris

Allameris

Liczba postów : 74
Join date : 11/09/2012

 Poszukiwanie znajomości fabularnych Empty
PisanieTemat: Poszukiwanie znajomości fabularnych    Poszukiwanie znajomości fabularnych EmptySro Paź 24, 2012 5:03 pm

Poszukiwanie znajomości fabularnych - sam temat mówi za siebie, tutaj jeśli ktoś nudzi się pisać tu a na pewno znajdzie chętna osoba lub chętni.
Powrót do góry Go down
Victoria Kuran

Victoria Kuran

Liczba postów : 33
Join date : 14/04/2014

 Poszukiwanie znajomości fabularnych Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie znajomości fabularnych    Poszukiwanie znajomości fabularnych EmptyPon Kwi 14, 2014 7:45 pm

Ja i Seiren poszukujemy chętnej osoby na konto potomka. Wszystkie niezbędne szczegóły będą dostępne u mnie na PW, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam.
Powrót do góry Go down
Glave

Glave

Liczba postów : 45
Join date : 20/04/2014

 Poszukiwanie znajomości fabularnych Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie znajomości fabularnych    Poszukiwanie znajomości fabularnych EmptySro Kwi 23, 2014 8:02 pm

Witam.
Ogólnie poszukuję osób chętnych do popisania i zawarcia znajomości lepszej lub gorszej maści. Dodatkowo poszukuję także miłej pani, która wytrzyma z tym nabuzowanym kretynem jakim jest Glave i w pewnej przyszłości przyjmie jego oświadczyny. Wymagań specjalnych nie mam, aczkolwiek do drugiego najmilej widziani są Draconis inni niż czerwoni.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




 Poszukiwanie znajomości fabularnych Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwanie znajomości fabularnych    Poszukiwanie znajomości fabularnych Empty

Powrót do góry Go down
 

Poszukiwanie znajomości fabularnych

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Księga Venderii :: Tablica Ogłoszeniowa-


Styl i ogłoszenie zostały wykonane przez Allameris. Za pomoc w kodzie pragnę podziękować Ashe.Kod w stopce jest autorstwa Konwers.

Właścicielką i pomysłodawczynią jest Allameris/Seiren Kuran. Współzałożyciele to Malcalen oraz Natsu. Forum chronione Prawami Autorskimi.




BANNERY




BFF




BUTTONY

TOPLISTY