IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Wodospad

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Malcalen

Malcalen

Liczba postów : 227
Join date : 14/06/2013

Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Wodospad   Wodospad - Page 2 EmptySob Wrz 28, 2013 4:27 pm

First topic message reminder :

Duży wodospad, na dole strasznie dużo wodnej pary oraz skał wystających ponad wodę. Jeżeli koś spadnie w dół wraz z wodą z pewnością zginie. 
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Blair

Blair

Liczba postów : 24
Join date : 17/05/2014
Age : 28
Skąd : Dolina Mroku

Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad   Wodospad - Page 2 EmptyPon Cze 02, 2014 11:06 am

Blair chyba nie będzie już z nim dyskutować o niczym poważnym. Jeszcze w ten sposób wywoła burzę wszech czasów, która może spowodować pożar lasów. Tego raczej by nie chciała. Glave'owi z pewnością przydałby się ktoś, kto mógłby rozwiać jego ponure nastroje i uspokoić gwałtowność. Dobry psycholog, albo dobra kobieta. A jeszcze lepiej - dwa w jednym.
-Mówiłam to raczej w sensie ogólnym. - odpowiedziała całkowicie spokojnie, żeby nie drażnić go jeszcze bardziej. Nikomu to nie pomoże. Na twarzy miała nawet coś w stylu poczucia winy, może od czasu do czasu powinna trzymać język za zębami.
-Wybacz. Aczkolwiek dziękuję, że w imię przetrwania nie zgwałciłeś mnie na miejscu. - uśmiechnęła się nawet, żeby lekko rozładować tą napiętą jak baranie jaja atmosferę. W gruncie rzeczy, cała sytuacja pomimo swej powagi wydawała jej się lekko komiczna. A może to właśnie powaga taką ją czyniła?
-Czy mogę pomóc w poprawie twojego ponurego humoru zapraszając cię do mojej rezydencji na przykład na herbatę?
Powrót do góry Go down
Glave

Glave

Liczba postów : 45
Join date : 20/04/2014

Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad   Wodospad - Page 2 EmptyWto Cze 03, 2014 7:00 am

Jest po prostu parę tematów, na które z Glave'm rozmawiać po prostu nie warto. Między innymi dlatego, że może to mieć katastrofalne skutki dla okolicznej flory i fauny. Sam smok nie pamięta dnia,w którym ostatnio widział czyste niebo. Być może sam wprowadza się w zły humor przez samą tą burzę i tym samym ją nakręca. Trochę dziwne ale bywa.
Słysząc jej przeprosiny odpowiedział tylko:
-Nie przepraszaj. Smoków się nie przeprasza... - po czym może lekko się rozpogodził widząc jej uśmiech? Tak, to możliwe bo gromy przestały uderzać z tak dużą częstotliwością. Widać Glave polubił tę elfią nudystkę. Nic wiec dziwnego, ze przyjął jej zaproszenie na herbatę.
-Czemu nie? W sumie jakieś trzy lata poiłem pysk tylko wodą z rzeki, więc przyda się jakaś odmiana... -skomentował i pokazał jej ruchem ręki by prowadziła do swego domku w lesie. Czerwony Kapturek, wersja dla mrocznych elfów? Tylko gdzie się podziała babcia...

//oboje zt.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad   Wodospad - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 

Wodospad

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Wodospad
» Szklany Wodospad

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Thangaldaros - Królestwo mrocznych Elfów :: Dolina Mroku :: Wodospad Nemrion-


Styl i ogłoszenie zostały wykonane przez Allameris. Za pomoc w kodzie pragnę podziękować Ashe.Kod w stopce jest autorstwa Konwers.

Właścicielką i pomysłodawczynią jest Allameris/Seiren Kuran. Współzałożyciele to Malcalen oraz Natsu. Forum chronione Prawami Autorskimi.




BANNERY




BFF




BUTTONY

TOPLISTY